Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Poznaj naszych ekspertów

Jacek Cieżkowicz

LEKARZ

Lekarz medycyny, chirurg klatki piersiowej z Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, chirurg ogólny I stopnia. Od kilku lat wspiera pacjentów onkologicznych stosujących preparaty na bazie konopi.

Marek Bachański

LEKARZ

Specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej II°. Zajmuje się leczeniem chorób układu nerwowego ze szczególnym uwzględnieniem padaczki, w tym padaczki opornej na leki.

Hubert Czerniak

LEKARZ

Lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ. Na swoim kanale YT oraz profilu FB porusza zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.

Krzysztof Rożnowski

LEKARZ

Urolog z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracował w oddziale urologii Szpitala im. J. Biziela w Bydgoszczy oraz w klinice urologii Szpitala im. Jurasza.

Anna Czadankiewicz

LEKARZ

Absolwentka medycyny, otwarta na różne formy skutecznego leczenia pacjentów. Akupunkturzystka i pasjonatka medycyny chińskiej zafascynowana medycznymi właściwościami konopi.

Jacek Sokal

PSYCHOLOG

Specjalizuje się w psychologii poznawczej i pracy na przekonaniach, ze szczególnym uwzględnieniem przekonań ukrytych w podświadomości. Teoretyk i praktyk psychologii, terapeuta.

Janusz Nawolski

FARMACEUTA

Magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja, farmakognozja, leki pochodzenia naturalnego oraz zdrowa żywność.

Agnieszka Wojciechowska

DIETETYK

Dietetyk, absolwentka Akademii Rolniczej We Wrocławiu, gdziestudiowała na Wydziale Nauk o Żywności na kierunku Technologii Żywnościi Żywienia Człowieka w zakresie Biotechnologii Żywności.

Dorota Gudaniec

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego legalnie preparatami na bazie konopi. Przy okazji walki o możliwość leczenia własnego syna, stała się aktywistką i twarzą walki o legalizację.

Magdalena Kozicka

COACH

Trenerka rozwoju osobistego, coach, właścicielka marki Harmony Business & Life i autorka bloga Rozpakuj swoje prezenty. Ekspertka w rozwoju kompetencji miękkich, takich jak: skuteczna komunikacja, budowanie relacji.

Anna Olejarz

FIZIJOTERAPEUTA

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Fizjoterapeuta, logopeda oraz biomasażysta. Instruktora Nordic Walking.

Łukasz Małgowski

COACH

Licencjonowany trener The Society of Neuro-Linguistic Programming, coach i trener biznesu, ekspert w zakresie rozwoju osobistego. Twórca autorskiego programu „Dialog.

Paulina Janowicz

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Jest praktykiem w zakresie medycznego zastosowania kannabinoidów, a także inicjatorką i organizatorką licznych działań zmierzającyc do uregulowania statusu konopi w Polsce.

Bogdan Jot

AUTOR KSIĄŻEK

Współorganizator i prelegent kilku międzynarodowych konferencji naukowych poświęconych medycznym zastosowaniom konopi. Aktywista, propagator wiedzy o kannnabinoidach, autor książek o medycznej marihuanie.

Katarzyna Łagoda

PRAKTYK TERAPII CANNABIS

Pielęgniarka z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Konsultant w Punktu Informacji Konopnej.