Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Poznaj naszych ekspertów

Dr Jacek Cieżkowicz

LEKARZ

Lekarz medycyny, chirurg klatki piersiowej z Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, chirurg ogólny I stopnia. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne w leczeniu nowotworów płuc.

Dr Marek Bachański

LEKARZ

Specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej II°. Zajmuje się leczeniem chorób układu nerwowego ze szczególnym uwzględnieniem padaczki, w tym padaczki opornej na leki.

Dr Hubert Czerniak

LEKARZ

Lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ. Na swoim kanale YT oraz profilu FB porusza zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.

Dr Krzysztof Rożnowski

LEKARZ

Urolog z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracował w oddziale urologii Szpitala im. J. Biziela w Bydgoszczy oraz w klinice urologii Szpitala im. Jurasza.

Janusz Nawolski

FARMACEUTA

Magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja, farmakognozja, leki pochodzenia naturalnego oraz zdrowa żywność.

Jacek Sokal

PSYCHOLOG

Specjalizuje się w psychologii poznawczej i pracy na przekonaniach, ze szczególnym uwzględnieniem przekonań ukrytych w podświadomości. Teoretyk i praktyk psychologii, terapeuta.

Anna Olejarz

FIZIJOTERAPEUTA

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Fizjoterapeuta, logopeda oraz biomasażysta. Instruktora Nordic Walking.

Bogdan Oś

PSHYCHOLOG

Psycholog i terapeuta, trener rozwoju osobistego, animator i badacz procesów społecznych. Twórca i wieloletni prezes stowarzyszenia „Akademia Wspierania Rozwoju Człowieka”.

Łukasz Małgowski

COACH

Licencjonowany trener The Society of Neuro-Linguistic Programming, coach i trener biznesu, ekspert w zakresie rozwoju osobistego. Twórca autorskiego programu „Dialog.

Magdalena Kozicka

COACH

Trenerka rozwoju osobistego, coach, właścicielka marki Harmony Business & Life i autorka bloga Rozpakuj swoje prezenty. Ekspertka w rozwoju kompetencji miękkich, takich jak: skuteczna komunikacja, budowanie relacji.

Katarzyna Jarosz

KONSULTANT DS. DETOKSYKACJI I SUPLEMENTACJI DIETY

Ukończyli liczne kursy i szkolenia. Tworzą markę favorJa, której misją i myślą przewodnią jest poszukiwanie i wprowadzanie trafionych rozwiązań wspierających funkcjonowanie organizmu człowieka dzień po dniu.

Paweł Ratajczak

KONSULTANT DS. DETOKSYKACJI I SUPLEMENTACJI DIETY

Współpracuje z zespołem naukowców z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, tworząc artykuły bez konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy i parabenów.

Agnieszka Wojciechowska

DIETETYK

Dietetyk, absolwentka Akademii Rolniczej We Wrocławiu, gdziestudiowała na Wydziale Nauk o Żywności na kierunku Technologii Żywnościi Żywienia Człowieka w zakresie Biotechnologii Żywności.

Dorota Gudaniec

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego legalnie preparatami na bazie konopi. Przy okazji walki o możliwość leczenia własnego syna, stała się aktywistką i twarzą walki o legalizację.

Paulina Janowicz

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Jest praktykiem w zakresie medycznego zastosowania kannabinoidów, a także inicjatorką i organizatorką licznych działań zmierzającyc do uregulowania statusu konopi w Polsce.

Adam Błażewicz

REDAKTOR

Entuzjasta szerokiego stosowania konopi w celach medycznych i przemyśle. Założyciel bloga marihuanamedyczna.com i kilku grup na Facebooku związanych tematycznie z marihuaną od 2014 roku.