Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Nasza historia

Od ponad dwóch lat zajmuję się leczeniem olejem CBD własnego dziecka. W tym czasie
przecierałam wiele szlaków, popełniłam wiele błędów, ale i zdobyłam ogromne doświadczenie, którym podzieliłam się już z setkami osób - tymi, które dzwonią do mnie każdego dnia, przyjeżdżają do Fundacji czy mojego domu.

Ludzie, którzy zmagają się z chorobą - swoją lub swoich najbliższych - często są skreśleni przez konwencjonalną medycynę. Dlatego na własną rękę szukają wsparcia, wiedzy, pocieszenia, nadziei na życie i brak cierpienia. Często przemierzają setki kilometrów i wydają ogromne pieniądze na konsultacje z różnymi specjalistami, odbijając się od dziesiątek drzwi, za którymi często kryją się zaledwie strzępy informacji.

Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, w którym chorzy i ich opiekunowie będą mogli dostać wszystko to, czego najbardziej potrzebują: cenną, merytoryczną wiedzę, praktyczne umiejętności, wielopłaszczyznowe wsparcie. Nie jestem lekarzem, ale wiem, że powrót do zdrowia jest procesem wieloetapowym i dołożę wszelkich starań, by Centrum Terapeutyczne Max Hemp odpowiedziało na Państwa potrzeby.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Dorota Gudaniec

O Centrum Max Hemp

Nasza misja

Dostarczanie rzetelnych informacji dotyczących wykorzystania konopi w celach medycznych i zapewnienie pełnego wsparcia dla osób, które wdrażają terapię.

Doświadczenie

Dzielimy się zdobytym przez lata doświadczeniem: własnym oraz pacjentów, z którymi pozostajemy w kontakcie.

Wsparcie i pomoc

Oferujemy wielopłaszczyznowe wsparcie dla pacjentów neuro- i onkologicznych. W naszym zespole znajdują się m.in. lekarze, dietetycy, psycholodzy i fizjoterapeuci.

Wiedza

Chcemy być dla Was źródłem rzetelnej wiedzy o kannabinoidach i ich medycznych właściwościach.

Co możemy dla Ciebie zrobić