Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Lekarze, z którymi współpracujemy

Anna Czadankiewicz

LEKARZ

Absolwentka medycyny, otwarta na różne formy skutecznego leczenia pacjentów. Akupunkturzystka i pasjonatka medycyny chińskiej zafascynowana medycznymi właściwościami konopi.

Jacek Cieżkowicz

LEKARZ

Lekarz medycyny, chirurg klatki piersiowej z Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, chirurg ogólny I stopnia. Od kilku lat wspiera pacjentów onkologicznych stosujących preparaty na bazie konopi.

Katarzyna Barzykowska

LEKARZ

Neurolog, od wielu lat poszukująca naturalnych metod wspierania zdrowia i zapobiegania chorobom. Inspirująca się medycyną ludową i Dalekiego Wschodu.

Marek Bachański

LEKARZ

Specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej II°. Zajmuje się leczeniem chorób neurologicznych ze szczególnym uwzględnieniem padaczki lekoopornej.

Krzysztof Rożnowski

LEKARZ

Urolog z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracował w oddziale urologii Szpitala im. J. Biziela w Bydgoszczy oraz w klinice urologii Szpitala im. Jurasza.

Hubert Czerniak

LEKARZ

Lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ. Na swoim kanale YT oraz profilu FB porusza zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.

Konsultanci Punktu Informacji Konopnej

Katarzyna Łagoda

PRAKTYK TERAPII CANNABIS

Pielęgniarka z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Konsultantka Punktu Informacji Konopnej.

Dorota Gudaniec

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego legalnie preparatami na bazie konopi. Przy okazji walki o możliwość leczenia własnego syna, stała się aktywistką i twarzą walki o legalizację.

Paulina Janowicz

PRAKTYK TARAPII CANNABIS

Jest praktykiem w zakresie medycznego zastosowania kannabinoidów, a także inicjatorką i organizatorką licznych działań zmierzającyc do uregulowania statusu konopi w Polsce.

Wsparcie merytoryczne

Bogdan Jot

AUTOR KSIĄŻEK

Współorganizator i prelegent kilku międzynarodowych konferencji naukowych poświęconych medycznym zastosowaniom konopi. Aktywista, propagator wiedzy o kannnabinoidach, autor książek o medycznej marihuanie.

Janusz Nawolski

FARMACEUTA

Magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja, farmakognozja, leki pochodzenia naturalnego oraz zdrowa żywność.

Łukasz Małgowski

COACH

Licencjonowany trener The Society of Neuro-Linguistic Programming, coach i trener biznesu, ekspert w zakresie rozwoju osobistego. Twórca autorskiego programu „Dialog.

Loading...

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish