Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Lekarze, z którymi współpracujemy

Specjaliści, z którymi współpracujemy, nie są przypadkowi – to lekarze, którym ufamy i z którymi dzielimy wspólną filozofię zdrowia. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w centrum której zawsze znajduje się pacjent: ze swoją chorobą, emocjami i potrzebą wsparcia.

Anna Dąbrowska

LEKARZ

Lekarz medycyny zintegrowanej i ortomolekularnej. Specjalizuje się w leczeniu chorób przewlekłych, nowotworowych, autoimmunologicznych oraz boreliozy.

Jacek Cieżkowicz

LEKARZ

Lekarz medycyny, chirurg klatki piersiowej z Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, chirurg ogólny I stopnia. Od kilku lat wspiera dorosłych pacjentów onkologicznych stosujących preparaty na bazie konopi.

Katarzyna Barzykowska

LEKARZ

Neurolog, od wielu lat poszukująca naturalnych metod wspierania zdrowia i zapobiegania chorobom. Inspirująca się medycyną ludową i Dalekiego Wschodu.

Ryszard Rygus

LEKARZ

Lekarz rezydent specjalizujący się w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii. Absolwent studiów podyplomowych obejmujących tematykę medycyny ekstremalnej i medycyny podróży.

Aleksandra Herrera-Sokołowska

LEKARZ

Neurolog. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, która odbyła liczne międzynarodowe staże. Specjalizuje się w leczeniu padaczek oraz chorób naczyniowych mózgu.

Anna Czadankiewicz

LEKARZ

Absolwentka medycyny, otwarta na różne formy skutecznego leczenia pacjentów. Akupunkturzystka i pasjonatka medycyny chińskiej zafascynowana medycznymi właściwościami konopi.

Marek Bachański

LEKARZ

Specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej II°. Zajmuje się leczeniem chorób neurologicznych ze szczególnym uwzględnieniem padaczki lekoopornej.

Katarzyna Mowel

LEKARZ

Doświadczona specjalistka w zakresie psychiatrii. Wspiera pacjentów psychiatrycznych oraz z chorobami neurodegeneracyjnymi.

Konsultanci Punktu Informacji Konopnej

Katarzyna Łagoda

PRAKTYK TERAPII KONOPNEJ

Pielęgniarka z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Konsultantka Punktu Informacji Konopnej.

Dorota Gudaniec

PRAKTYK TERAPII KONOPNEJ

Mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego legalnie preparatami na bazie konopi. Przy okazji walki o możliwość leczenia własnego syna, stała się aktywistką i twarzą walki o legalizację.

Paulina Janowicz

PRAKTYK TERAPII KONOPNEJ

Jest praktykiem w zakresie medycznego zastosowania kannabinoidów, a także inicjatorką i organizatorką licznych działań zmierzającyc do uregulowania statusu konopi w Polsce.

Michał Pastuch

PRAKTYK TERAPII KONOPNEJ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Wsparcie merytoryczne

Uczymy się od najlepszych specjalistów. Mając możliwość korzystania z ich wiedzy, możemy działać jeszcze skuteczniej dla dobra Pacjenta.

Ci eksperci nie pracują u nas, ale stanowią bezcenne wsparcie merytoryczne dla naszego zespołu.

Bogdan Jot

AUTOR KSIĄŻEK

Współorganizator i prelegent kilku międzynarodowych konferencji naukowych poświęconych medycznym zastosowaniom konopi. Aktywista, propagator wiedzy o kannnabinoidach, autor książek o medycznej marihuanie.

Janusz Nawolski

FARMACEUTA

Magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja, farmakognozja, leki pochodzenia naturalnego oraz zdrowa żywność.

Łukasz Małgowski

COACH

Licencjonowany trener The Society of Neuro-Linguistic Programming, coach i trener biznesu, ekspert w zakresie rozwoju osobistego. Twórca autorskiego programu „Dialog.

Hubert Czerniak

LEKARZ

Lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ. Na swoim kanale YT oraz profilu FB porusza zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.

Loading...

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish