Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Max Hemp

Chcę poznać historię Max Hemp

Max Hemp to pierwszy w Polsce producent ekstraktów z konopi siewnych (tzw. full spectrum). Powstanie marki ma związek z osobistą historią założycieli – rodziców chłopca, który był pierwszym w Polsce dzieckiem legalnie leczonym medyczną marihuaną z powodu lekoopornej padaczki. Koszt terapii Maxa był bardzo wysoki, a dostępność produktów – mocno ograniczona, dlatego rodzice zlecili stworzenie ekstraktu z konopi siewnych na własny użytek. Efekty terapeutyczne, jakie osiągnęli u swojego dziecka sprawiły, że produkt zaczął być pożądany w kręgach osób, które zmagały się z podobną chorobą u swoich bliskich. 

Marka od początku istnienia stawia na najwyższą jakość produktu, poprzez opracowanie unikalnego know-how technologicznego, a także dbałość o proces produkcji na każdym jej etapie: od wyboru ziarna, przez kontrolowaną uprawę w najlepszych możliwych warunkach i proces technologiczny, aż po produkt finalny. 

Stałe dążenie do zdobywania wiedzy i lepszego rozumienia modelu, w jakim działają kannabinoidy powoduje, że Max Hemp tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy zdobywają wiedzę szkoląc się  swoją wiedzą dzielą się ze wszystkimi, którzy jej potrzebują: z pacjentami i ich opiekunami, ale również z lekarzami. 

Loading...