Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

II Kielecki Festiwal Zdrowego Stylu Życia

II Kielecki Festiwal Zdrowego Stylu Życia

28 maja, w niedzielę, odbędzie się druga edycja Kieleckiego Festiwalu Zdrowego Stylu Życia. Tematem przewodnim będzie medyczna marihuana.

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach lekarze oraz autorytety związane z tematyką konopną zaprezentują szereg prelekcji. Gościem Festiwalu będzie również Dorota Gudaniec, która wygłosi wykład poświęcony teoretycznym oraz praktycznym aspektom leczenia medyczną marihuaną.
Podczas wydarzenia zaplanowana została również obecność stoisk wystawienniczych z produktami na bazie konopi i nie tylko.

Kielecki Festiwal Zdrowego Stylu Życia to inicjatywa mająca na celu edukację prozdrowotną oraz podnoszenie świadomości mieszkańców Kielc i regionu w zakresie szeroko pojętej profilaktyki oraz leczenia chorób cywilizacyjnych oraz tych uznawanych za nieuleczalne. Organizatorzy pragną promować medycynę integracyjną, której celem jest holistyczne podejście do chorób i terapii oparte zarówno na udokumentowanych naukowych badaniach jak i doświadczeniach medycyny naturalnej.

Wstęp na festiwal i wykłady BEZPŁATNY!
Więcej informacji na: Kielecki Festiwal na Facebook

Serdecznie zapraszamy!

Loading...