Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Nasza historia

Od blisko czterech lat zajmuję się leczeniem olejem CBD własnego dziecka. W tym czasie
przecierałam wiele szlaków, popełniłam wiele błędów, ale i zdobyłam ogromne doświadczenie, którym podzieliłam się już z setkami osób - tymi, które dzwonią do mnie każdego dnia, przyjeżdżają do Fundacji czy mojego domu.

Ludzie, którzy zmagają się z chorobą - swoją lub swoich najbliższych - często są skreśleni przez konwencjonalną medycynę. Dlatego na własną rękę szukają wsparcia, wiedzy, pocieszenia, nadziei na życie i brak cierpienia. Często przemierzają setki kilometrów i wydają ogromne pieniądze na konsultacje z różnymi specjalistami, odbijając się od dziesiątek drzwi, za którymi często kryją się zaledwie strzępy informacji.

Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, w którym chorzy i ich opiekunowie będą mogli dostać wszystko to, czego najbardziej potrzebują: cenną, merytoryczną wiedzę, praktyczne umiejętności, wielopłaszczyznowe wsparcie. Nie jestem lekarzem, ale wiem, że powrót do zdrowia jest procesem wieloetapowym i dołożę wszelkich starań, by Centrum Terapeutyczne Max Hemp odpowiedziało na Państwa potrzeby.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Dorota Gudaniec

O Centrum Terapeutycznym Max Hemp

Nasza misja

Wsparcie merytoryczne w zakresie medycznej marihuany dla lekarzy, pacjentów oraz opiekunów pacjentów.

Doświadczenie

Dzielimy się zdobytym przez lata doświadczeniem: własnym oraz pacjentów, z którymi pozostajemy w kontakcie.

Zespół

Współpracujemy z nieprzypadkowymi ludźmi: nasi współpracownicy to doświadczeni i kompetentni specjaliści o otwartych umysłach.

Wiedza

Wierzymy, że tylko rzetelna wiedza może przyczynić się do globalnej zmiany świadomości. Chętnie dzielimy się nią z pacjentami i lekarzami.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Loading...

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish