Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe

W odpowiedzi na liczne zapytania o możliwość wykonania witaminowych wlewów dożylnych, poszerzyliśmy naszą ofertę o kroplówki witaminowe. Aktualnie w ofercie znajdują się wyłącznie wlewy z witaminą C (askorbinian sodu). Wkrótce poszerzymy ofertę o kolejne pozycje. Więcej informacji: https://centrum.maxhemp.pl/oferta/kroplowki-witaminowe/

Kroplówki witaminowe – dla kogo?

Kroplówki witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Są szczególnie przydatne dla osób żyjących w stresie, mających kłopoty z koncentracją, poziomem energii, o zaburzonej gospodarce wodno-elektrolitowej, intensywnie pracujących fizycznie i umysłowo, z uczuciem przewlekłego zmęczenia lub stanami depresyjnymi, a także dla chcących podnieść swoją odporność. Polecane są szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport oraz jako wspomaganie w leczeniu chorób przewlekłych i cywilizacyjnych (w tym choroby onkologiczne).

Kroplówki witaminowe – dlaczego są bardziej skuteczne niż suplementy doustne?

Wchłanialność witamin podawanych w formie doustnej jest stosunkowo mała – wiąże się to m.in. z negatywnym wpływem enzymów trawiennych, a także obciążeniem jelit substancjami dodawanymi do suplementów doustnych (tzw. masa tabletkowa). Problemy z wchłanialnością substancji odżywczych nasilają się wraz z wiekiem, ilością stosowanych leków, a takżezaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Prawidłowo zbilansowana dieta wspiera zasoby witamin, mikro i makro elementów, ale nie pokrywa 100% zapotrzebowania organizmu na te składniki. W związku z tym ich suplementacja przestała być fanaberią, a jest realną potrzebą. Dożylne podanie witamin zapewnia 100% absorpcji, dlatego efekty podanych substancji są natychmiastowe i znacznie silniejsze niż w przypadku stosowania suplementów doustnych.

 

Loading...