Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

#PozaGłównymNurtem – spotkanie z dr Velem

#PozaGłównymNurtem – spotkanie z dr Velem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu #PozaGłównymNurtem, które odbędzie się w naszym Centrum już w 27. września!
Gościem specjalnym pierwszej edycji będzie ukraiński lekarz – dr Vitalii Vel – autor unikatowej koncepcji terapeutycznej „korekcji miękkotkankowej stawów i kręgosłupa”, pozwalającej bezoperacyjnie i bezinwazyjnie przeciwdziałać patologicznym wpływom urazów kręgosłupa na pracę mózgu, organów i systemów organizmu. Metoda doktora Vela jest stosowana na Ukrainie, w Rosji i w Europie.
Dr Vel ukończył Uniwersytet Medyczny w Kijowie i Państwowy Uniwersytet w Zaporożu, specjalizuje się w wertebrologii i masażu leczniczym. W latach 2003-2004 pracował w Centralnej Klinice Miejskiej numer 1 w Kijowie, od 2004 do 2009 roku leczył w Niemczech w prywatnej klinice „Quant plus” w Osnabrucku, w roku 2010 przeniósł się do Moskwy, gdzie był zatrudniony w Dziecięcym Centrum rehabilitacyjnym „3дравствуй”. Od dziesięciu lat pracuje także z zaporoskim centrum Atlant Plus. W chwili obecnej współpracuje z polską fundacją” Król i Smok”.
Szczegółowe informacje
Temat spotkania: Dlaczego kręgosłup jest najważniejszy?
Koszt uczestnictwa: 50 zł – nie stanowi opłaty za spotkanie, tylko pokrycie kosztu poczęstunku (nielimitowany dostęp do kawy, herbaty, wody, owoców i drobnych przekąsek)
Rejestracja: (71) 307 10 10

O cyklu:
#PozaGłównymNurtem to cykl seminariów, wykładów i spotkań z ludźmi, którzy reprezentują myśli i poglądy wykraczające poza główny nurt. Wśród nich znajdą się ludzie związani z medycyną, farmacją, rozwojem duchowym, psychologią i innymi obszarami.
Jest ktoś, kogo szczególnie chciał(a)byś poznać? Zgłoś do nas swoją kandydaturę – dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować spotkanie!
Loading...