Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Seminarium „Wstęp do medycznej marihuany”

Seminarium „Wstęp do medycznej marihuany”

Zapraszamy na cykl 4-godzinnych seminariów pt. „Wstęp do medycznej marihuany – praktyczna wiedza dla lekarzy i farmaceutów”.

Praktycy terapii konopnej oraz lekarze współpracujący z Centrum Terapeutycznym Max Hemp podzielą się wiedzą w zakresie medycznej marihuany i doświadczeniem wynikającym z codziennego kontaktu z pacjentami stosującymi konopie w celach leczniczych.

Bezpłatne seminarium edukacyjne skierowane jest do lekarzy różnych specjalności oraz farmaceutów i techników farmacji, a także studentów kierunków medycznych, którzy są zainteresowani zdobyciem wiedzy o medycznych właściwościach konopi.

W programie seminarium m.in.:

  • Omówienie układu endokannabinoidowego [ang. ECS] – zrozumienie budowy, funkcji oraz właściwości układu, czyli odpowiedź na pytanie „dlaczego marihuana ma potencjał leczniczy?”
  • Omówienie kannabinoidów – rodzaje, wykazywane właściwości, zastosowanie w medycynie, czyli odpowiedź na pytania „co w marihuanie leczy?” oraz „a na co to działa?”
  • Medycyna konopna w praktyce – omówienie przypadków medycznych, sposoby rozmowy z pacjentem, czyli odpowiedzi na pytanie „jak powinienem wspierać moich pacjentów?”

 

✅ Terminy: poniedziałek 18.02, g. 16 – 20 oraz poniedziałek 04.03, g.16 – 20

✅ Miejsce: Centrum Terapeutyczne Max Hemp, Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów

✅ Udział w seminariach jest bezpłatny

✅ Rejestracja: https://goo.gl/forms/KXPx3TRMC8Pr1Umr1

✅ Dodatkowe informacje: szkolenia@maxhemp.pl 

Loading...