Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Warsztaty „Skuteczna Komunikacja”

Warsztaty „Skuteczna Komunikacja”

Zapraszamy na warsztaty „Skuteczna Komunikacja, czyli jak mówić o swoich uczuciach i potrzebach”

Centrum Terapeutyczne Max Hemp oraz Punkt Informacji Konopnej zapraszają na mini-warsztat pt. „SKUTECZNA KOMUNIKACJA, czyli jak mówić o swoich uczuciach i potrzebach”.
Termin warsztatów podamy wkrótce.

„Ja o niebie, Ty o chlebie” – znasz to powiedzenie? A może sam kiedyś tak się czułeś? Mówisz, opowiadasz coś swojemu rozmówcy, a on nic: zero zainteresowania, przerywa i opowiada o rzeczach nie związanych z tematem rozmowy. Brzmi znajomo? Jak się zachować w takiej sytuacji? Jak wyartykułować swoje racje? Co pomaga, a co blokuje skuteczną komunikację? Czy jesteś asertywny? Który z języków jest Ci bliższy: „język szakala” czy „język żyrafy”?

Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby zadać sobie powyższe pytania i udzielić na nie odpowiedzi. Wszystko po to, by wznieść swoją komunikację na poziom wyżej i nauczyć się komunikowania o swoich potrzebach, emocjach i uczuciach, w sposób czytelny i nie krzywdzący otoczenia.

Co zyskasz?
»zwiększysz swoją świadomość w obszarze komunikacji,
» poznasz różne rodzaje komunikatów,
» poznasz model komunikacji bez przemocy,
» dowiesz się jak rozwijać swoją umiejętność komunikacji,
» i wiele, wiele więcej!

Udział w warsztacie jest BEZPŁATNY, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.

Zapiszesz się wypełniając krótki formularz: https://goo.gl/forms/AJ6LjAWqcYJMl8Sj2

Warsztaty poprowadzi Magda Kozicka – trenerka rozwoju osobistego, coach, właścicielka marki Harmony Business & Life i autorka bloga Rozpakuj swoje prezenty. Ekspertka
w rozwoju kompetencji miękkich, takich jak: skuteczna komunikacja, budowanie relacji, zarządzanie sobą w czasie. Dociera do indywidualnych zasobów każdego w sposób pozwalający na świadome kierowanie własnym życiem i odkrywanie nowego. Pomaga znaleźć optymalną drogę do celu.

Loading...