Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Wykład „Naturalne wspomaganie organizmu”

Wykład „Naturalne wspomaganie organizmu”

Zapraszamy na warsztaty „Naturalne wspomaganie organizmu”

Wiele pozamedycznych działań w zakresie profilaktyki zdrowia stawia sobie za zadanie przywrócenie organizmowi zachwianych prawidłowości działania i umiejętności adaptacji do coraz trudniejszych warunków środowiska. Wieloletnie zaniedbania w optymalnym sposobie odżywania i trybie życia skutkować mogą zaburzeniami równowagi ciała i psychiki, a w konsekwencji przyczyniać się do występowania chorób – w tym także chorób nowotworowych.

Pokarm, który spożywamy – często pochodzący z produkcji przemysłowej – nie dostarcza wystarczającej ilości substancji odżywczych, witamin, minerałów i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Badania potwierdzają, że niedobory cennych składników w diecie mogą powodować upośledzenie układu immunologicznego i narażają organizmu na działanie m.in czynników rakotwórczych. Organizm łatwiej radzi sobie z chorobami i lepiej przyswaja składniki odżywcze jeśli jego siły nie są zużywane na „działania interwencyjne”, np. przeciwdziałające niskonatężeniowym stanom zapalnym. Zwiększenie świadomości dotyczącej tego, jak prawidłowo odżywiać się pozwala lepiej wykorzystać naturalne zdolności ciała do regeneracji i samoregulacji.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego nasza ekspertka podzieli się wiedzą o sposobach postępowania, które dzień po dniu wspierają pracę narządów i pomagają im usunąć zalegające resztki metaboliczne. Opowie także o produktach, które wspierają procesy oczyszczania, podzieli się doświadczeniami jak łagodnie, ale skutecznie doprowadzić do pożądanych zmian oraz porozmawia o trudnościach, jakie można napotkać podczas nowego sposobu postępowania i o sposobach radzenia sobie z nimi.

Termin warsztatów podamy wkrótce.

Zapisy:
formularz: https://goo.gl/forms/VoJc77V6P6eIRwml2
telefon: (71) 307 10 10
e-mail: info@maxhemp.pl

Prowadząca: Katarzyna Jarosz – konsultantka w dziedzinie detoksykacji organizmu i suplementacji diety. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów, m.in.: HeilPracticer, Instruktor Psychofizycznej Promocji Zdrowia. Pracowała w zespole prowadzącym głodówki lecznicze w Ośrodku Rehabilitacyjno-Dydaktycznym „Zdrowe Życie”. Od 2001 roku zajmuje się profilaktyką zdrowia, prowadzi warsztaty poświęcone świadomemu odżywianiu oraz wspieraniu procesów regeneracji i samoregulacji organizmu.

Loading...