Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Zapraszamy na Wiosenny Weekend Zdrowia

Zapraszamy na Wiosenny Weekend Zdrowia

Zapraszamy na warsztaty „Wiosenny Weekend Zdrowia”

Wiosenny Weekend Zdrowia to niepowtarzalna okazja, żeby zażyć ogromnej dawki wiedzy w pięknych okolicznościach i w kameralnym gronie. Już 22-23.kwietnia 2017r. zapraszamy na weekend w Centrum Terapeutycznym Max Hemp, które mieści się w pałacu położonym w urokliwym parku w Jędrzychowicach k. Strzelina. W ciągu dwóch dni wykładów poruszone zostaną tematy dotyczące szeroko rozumianej medycyny alternatywnej: pierwszy dzień upłynie pod znakiem „Ukrytych Terapii” Jerzego Zięby, zaś drugi dzień pod znakiem medycznej marihuany i naturalnych metod wspierania organizmu.

PROGRAM:

SOBOTA 22.04

9:00 – 9:50 Rejestracja
10:00-17:00 Wykład – Jerzy Zięba

Wykład „Czego ci lekarze nie powiedzą” połączony ze spotkaniem autorskim, w czasie którego Jerzy Zięba opowie i rozwinie to, co napisał w drugiej części swojej bestsellerowej książki „Ukryte Terapie”.

Jerzy Zięba – autor książek „Ukryte Terapie” cz. 1 i 2. Naturoterapeuta z wieloletnim stażem, który naraża się koncernom farmaceutycznym szerząc wiedzę o tym, jak tanio i skutecznie dbać o zdrowie, poprawić swoje samopoczucie i poradzić sobie z wieloma chorobami, przy których medycyna akademicka częstokroć rozkłada ręce.

W ciągu dnia – lunch dla wszystkich uczestników.

20:00 – ….

Bankiet i rozmowy w kameralnym gronie przy lampce wina.
Bankiet umili recital Bożeny Krzyżanowskiej i Wiesława Prządki. W repertuarze piosenka francuska i muzyka akordeonowa.

NIEDZIELA 23.04

8:30 – 9:30 Śniadanie (dla uczestników z noclegiem)
10:00 – 12:00 Wykład – Bogdan Jot

Wykład: Historia medycznej marihuany. Dlaczego kannabinoidy są skuteczne przy tak wielu schorzeniach: układ endokannabinoidowy.

Bogdan Jot – autor książek „Marihuana leczy” i „Odkłamywanie marihuany”. Propagator wiedzy o leczniczych właściwościach konopi. Zwolennik tezy, że w marihuanie najbardziej szkodliwa jest prohibicja. Swoje przekonania opiera na wynikach badań naukowych. Wierzy, że racjonalne podejście do marihuany jest możliwe również w Polsce.

12:30 – 14:30 Wykład – Marcin Biskupski
Wykład: Kannabinoidy w laboratorium.

Marcin Biskupski – chemik, od 2000r. biegły sądowy, były pracownik Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, były kierownik zakładu produkcji suplementów diety w IWNiRZ, uczestnik programu naukowego ONKOKAN, badającego wpływ kannabinoidów na nowotwory.

14:30 – 15:00 Lunch dla wszystkich uczestników

15:00 – 17:00 Wykład – Janusz Nawolski
Wykład: Suplementacja w chorobach przewlekłych i ciężkich.

Janusz Nawolski – magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja oraz farmakognozja i leki pochodzenia naturalnego, a także zdrowa żywność. Od lat zwraca uwagę na zagrożenia zawarte w żywności, a zawodowo zajmuje się organicznymi nutraceutykami, czyli środkami spożywczymi łączącymi w sobie wartości żywieniowe i cechy środków farmaceutycznych.

17:30 Zakończenie

Koszt uczestnictwa:

CEL WARSZTATÓW
» Wykłady (dzień I i II): 250 złopisanych przez lekarzy specjalistów,
» Wykłady (dzień I i II) z bankietem: 350 zł
» Wykłady (dzień I i II) z bankietem i noclegiem: 499 zł

Wszystkie ceny zawierają przerwy kawowe i dostęp do zdrowych przekąsek.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Zgłoszenia: https://goo.gl/forms/Q1cZS0Dnr9Q256Uk2

Loading...