Jędrzychowice 25, 57-120 Wiązów +48 71 307 10 10

Wydarzenia

Zapraszamy na wykład „Warunki zdrowienia”

Zapraszamy na wykład „Warunki zdrowienia”

22 czerwca, w naszym Centrum, będzie możliwość wysłuchania wykładu „Warunki zdrowienia”, który wygłosi lek. med. Jan Pokrywka.

Doktor Jan Pokrywka jest lekarzem medycyny naturalnej i jednym z największych autorytetów w tej dziedzinie. Jego misją jest uczenie ludzi jak żyć, żeby nie chorować. Jednym ze sposobów realizacji tej misji są wykłady oraz spotkania z pacjentami.

Sam dr. Jan Pokrywka mówi o sobie i swojej filozofii (http://drpokrywka.pl/):
„Kiepski lekarz ordynuje pacjentom leki źle działające, mające duże skutki uboczne. Dobry — skuteczne, działające zgodne z oczekiwaniami. Bardzo dobry lekarz robi wszystko, aby pacjentów od leków uwalniać.
Do procesu leczenia podchodzę możliwie kompleksowo. Specjalnie nie interesują mnie choroby, z którymi przychodzi pacjent — zawsze najbardziej interesuje mnie znalezienie (a przede wszystkim zrealizowanie) drogi, która ma konkretnego chorego — z obecnego, często opłakanego stanu — doprowadzić do zdrowia, albo przynajmniej do wyraźnej poprawy jego stanu.
Każdemu z nas, lekarzy, zdarza się bywać kiepskim, dobrym, jak również bardzo dobrym lekarzem. Sęk w tym, aby tym ostatnim bywać jak najczęściej.
Dzięki akupunkturze oraz naturalnym starożytnym technikom, które stosuję w swojej praktyce — mam to szczęście — często uwalniać swoich chorych od tych bardzo dobrych, jak również i od tych kiepskich, marnie działających leków. Staram się nigdy nie wybierać mniejszego zła, lecz wybierać większe dobro.”

Serdecznie zapraszamy w czwartek 22.06.2017 o godz. 17.00.
Udział w wykładzie jest płatny – 35,00 zł – na miejscu przed rozpoczęciem wykładu.

Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami sali. Dlatego możemy przyjąć tylko 40 osób, które wcześniej dokonają rezerwacji miejsca, przez zgłoszenie telefoniczne pod nr: 71 307 10 10.
Czekamy na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Dla uczestników wykładu zaplanowaliśmy również loterię ze specjalną nagrodą. Osoba, która wylosuje wygrany los otrzyma olej CBD oraz wybraną książkę.

Informacje o tym wydarzeniu znajdą Państwo również na FB: Zobacz wydarzenie na Facebook-u

Serdecznie zapraszamy!

Loading...